Обласний конкурс методрозробок

/Files/images/pronas1.jpg

2016 рік

Згідно з Умовами проведення конкурсу та на підставі протоколу журі визнано переможцем та нагороджено грамотою Комунального центру Львівської обласної ради «Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

за І місце Левковича Андрія Юрійовича, керівника гуртка нашої станції юних техніків, за роботу «Ігрові педагогічні технології як засіб формування ключових компетентностей».

/Files/images/pronas1.jpg

2015 рік

/Files/images/виставк20.jpg

/Files/images/pronas1.jpg

2014 рік

На конкурс було подано 26 робіт. За висновками журі визнано переможцями та нагороджено грамотами Комунального центру Львівської обласної ради «Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

за І місце Сапелюк Галину Миколаївну, керівника гуртка Золочівської станції юних техніків, за роботи «Традиції святкування Нового року. Виготовлення ялинкової прикраси.» та «Естафета кмітливих, уважних, розумних, спритних.»;

за ІІІ місце Рем Галину Миколаївну, керівника гуртка Золочівської станції юних техніків, за роботу «Техніка плетіння з бісеру «цегляний стібок»;

/Files/images/pronas1.jpg

Керівник гуртка - 2014

У конкурсі взяло участь 20 керівників гуртків позашкільних навчальних закладів області. На підставі рішення журі конкурсу нагороджено грамотою департаменту освіти і науки облдержадміністрації за активну участь у проведенні другого етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка -2014» та значні досягнення у розвитку позашкільної освіти Львівщини

Сапелюк Галину Миколаївну – керівника гуртка науково-технічного профілю (початкове технічне моделювання) Золочівської районної станції юних техніків.

/Files/images/pronas1.jpg

2013 рік

Згідно з Умовами проведення конкурсу та на підставі протоколу журі визнано переможцем та нагороджено грамотою КЗ ЛОР «ЛОЦНТТУМ»:

за І місце Левковича Андрія Юрійовича, керівника гуртка «Оператор комп’ютерного набору» Золочівської станції юних техніків, – за роботу «Методичні рекомендації до теми «Основи роботи на персональному комп’ютері»

/Files/images/pronas1.jpg

Про конкурс з трудового навчання

Видавництво «Шкільний світ» вітає призера конкурсу "Авторських електронних розробок" з трудового навчання (ІІ місце) Андрія Юрійовича Левковича, керівник гуртка інформатики Золочівської Станції Юних Техніків, учитель трудового навчання Ясеновецього НВК та Золочівської ЗОШ І—ІІІ ст. № 4, Львівська обл.

Конкурсні матеріали керівника гуртка надруковані на шпальтах газети «Трудове навчання», а також у електронному видані «Е-версії».

/Files/images/pronas1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 374