Срібні призери України

У кінці травня проходили обласні змагання з ракетомодельного спорту. Команда Золочівської станції юних техніків посіла почесне 1 місце.

В особистій першості призерами стали: в класі S-8D - Бораковський Богдан; S-9A - Коблик Назар; S-6A - Бобко Іван; S-4A - Кізяк Олексасандр; S-7 - Миклюх Степан; S-1A - Мартинюк Антон.

У такому ж складі команда вихованців Золочівської СЮТ захищала честь Львівщини на Чемпіонаті України в м. Дніпро. Серед 10 ракетомодельних команд України наша була однією з кращих, завоювавши 2 місце.

В результаті маємо перемоги в наступних класах: S-6A - 1місце, S-3А і S-7- 3 місце. В особистій першості Бораковський Богдан виборов 2 місце, Коблик Назар - 3 місце. Команду і спортсменів було нагороджено кубком, медалями, дипломами, грамотами.

До змагань гуртківців підготували: керівники ракетомодельного гуртка Золочівської СЮТ - Майстер спорту України, Карплюк Володимир та Карплюк Іван.