/Files/images/raket1.jpg

Якщо ти мрієш знати все про космос, космічні ракети і супутники, хочеш власними руками створювати моделі ракет і ракетопланів, що діють, копії космічних кораблів і бойових ракет, приходь до нас!

У лабораторії ракетного моделювання хлопці знайомляться з історією зародження космонавтики, ракетомоделізму і ракетомодельного спорту; вчаться читати і створювати креслення; взнають особливості обробки різних матеріалів і власними руками створюють моделі ракет, що діють і мають різні системи порятунку. Зі своїми ракетами хлопці беруть участь в самих різноманітних конкурсах і змаганнях.

Наш основний напрямок роботи: діючі моделі – копії, спортивні моделі ракет, радіокеровані ракетоплани.

Команда станції юних техніків традиційно здобуває перемоги в змаганнях з ракетомодельного спорту самих різних рівнів.

/Files/images/raket0.jpg

2017 рік

Ми знову чемпіони

З 8 по 13 травня проходили Всеукраїнські змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту в місті Скадовську.Гостинно зустрічала Херсонська земля учасників змагань.11 областей України представляли спортсмени 19-ти команд.

При складних погодних умовах наші спортсмени виборили командну першість,залишивши позаду титулованих переможців минулих років-команди східних областей України.

Детальніше читаємо тут: "Ми знову чемпіони"

/Files/images/raket0.jpg

2016 рік

Про підсумки обласних змагань з ракетомодельного спорту

В цьому році Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді cпільно з Золочівською станцією юних техніків провів обласні змагання з ракето-модельного спорту, в яких взяло участь 26 учнів з позашкільних навчальних закладів області.Юні ракетомоделісти підготували до змагань 30 моделей класу S-4-А, S-6-A, S-7-A, S-9-A, S-8-D, S-1-А.

Відмінні результати показали вихованці Золочівської СЮТ. Детально про їх успіхи ви можете прочитати, перейшовши за цим посиланням: Підсумки обласних змагань (2016 рік)

/Files/images/raket0.jpg

Всеукраїнська виставка-конкурс масштабних моделей «LVIV SCALE MODELS FEST 2016»

24-25 вересня 2016 року, в м. Львові, у Львівському палаці мистецтв відбулася ювілейна, 5-та Всеукраїнська виставка-конкурс масштабних моделей «LVIV SCALE MODELS FEST 2016». На виставку приїхало близько 150 учасників з усіх регіонів України та сусідніх країн, в тому числі дитячих команд станцій юнихтехніків та дитячо-юнацьких та молодіжних клубів з різних міст України.

Детальніше про цю подію читаємо за цим посиланням: LVIV SCALE MODELS FEST 2016

/Files/images/raket0.jpg

Чемпіонат світу у Львові

З 22 по 30 серпня 2016 року в селі Великий Дорошів проходив Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту . Більше як 20 країн світу змагались в десятьох класах моделей ракет та ракетопланерів. Участь у чемпіонаті взяли команди з Італії, Китаю, Естонії, США, Швейцарії, Японії, Словаччини, Польщі, Болгарії, Канади, Великобританії, Чехії, Литви, Іспанії, Білорусі, Словенії, Латвії та інших країн світу.

Детальніше про цю подію читайте за цим посилання: Чемпіонат світу

/Files/images/raket0.jpg

Обласні змагання з ракетомодельного спорту

Наша команда ракетомоделістів побувала на обласних змаганнях учнівської молоді з ракетомодельного спорту, які відбулися в селі Дорошів Жовківського району. Команда наших вихованців посіла 1-ше місце у командному заліку, а в особистій першості ми отримали такі результати:

1 місце – клас моделей S-8D (радіокеровані ракетопланери) – Миклюх Михайло; 1 місце – клас моделей S-7 (моделі-копії) – Рогуля Василь; 1 місце – клас моделей S-6A (час польоту з стрічкою) – Лемко Павло; 2 місце – клас моделей S-9A ( ротошути) – МиклюхМихайло; 2 місце – клас моделей S-4A (ракетопланер) – Задорожний Ігор.

/Files/images/raket2.jpg

/Files/images/raket0.jpg

Золочів’яни – чемпіони України

В місті Чернігові пройшли Всеукраїнські змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту. Команду Львівщини представляли гуртківці ракетомодельного гуртка Золочівської СЮТ, учні Червоненської ЗОШ I-III ст. В особистій першості наші вихованці отримали такі результати:

Миклюх Михайло – перше місце у класі моделей S9A, друге місце у класі моделей S6A, друге місце у класі моделей S4A; Лемко Павлодруге місце у класі моделей S9A; Задорожний Ігорперше місце у класі моделей S4A, третє місце у класі моделей S7; Рогуля Васильтретє місце у класі моделей S6A.

Підготували команду тренери, керівники ракетомодельного та авіамодельного гуртків Золочівської СЮТ Карплюк Іван Степанович і Карплюк Володимир Іванович.

/Files/images/raket3.jpg

/Files/images/raket0.jpg

2015 рік

Наші керівники – призери чемпіонату Європи

На Львівщині відбувся чемпіонат Європи з ракето модельного спорту. У чемпіонаті брало участь 111 спортсменів із 12 країн Європи та США.

В складі збірної України був і наш представник – керівник авіамодельного гуртка, майстер спорту України Карплюк Володимир. Наш земляк в класі моделей S-9A зайняв друге місце.

/Files/images/raket4.jpg

Відзначимо, що кращі вихованці нашої СЮТ також побували на Чемпіонаті Європи. Для них була організована захоплююча екскурсія. Велике спасибі начальнику відділу освіти Бартошику В.З., який посприяв здійсненню мрії наших гуртківців.

/Files/images/raket5.jpg

/Files/images/raket6.jpg

/Files/images/raket0.jpg

Чемпіонат України

/Files/images/raket7.jpg У місті Дніпрі пройшов Чемпіонат України з ракето модельного спорту. Наші спортсмени показали високі результати.

У класі моделей S-9A Чемпіоном України, виконавши норматив «майстра спорту України», став Володимир Карплюк. А у класі S-4A бронзу виборов Іван Карплюк.

Обоє наших спортсменів включені в кандидати у збірну України на Чемпіонат Європи.

/Files/images/raket0.jpg

Ракетомодельні змагання

На базі СЮТ відбулися обласні змагання з ракето модельного спорту. На землю Золочівщини завітали команди ракето моделістів з усієї області. В програмі змагань була особисто-командна першість у класах моделей С-4-А, С-6-А, С-7-А, С-9-А та С-8-Д тільки особиста першість.

В кінцевому результаті: - перше місце, завоювавши 4 золоті та одну срібну нагороду, посіла команда ракетомоделістів нашої СЮТ; - друге місце - команда Сокальської СЮТ; - трете місце - команда Бродівського РЦНТТУМ.

Велике спасибі керівникам команди - Карплюку І.С. та Карплюку В.І. за належну підготовку команди, яка гідно представила Золочівщину на обласних змаганнях.

/Files/images/raket8.jpg

/Files/images/raket0.jpg

2014 рік

Кубок СЮТ м. Золочів

Під час осінніх канікул відбулися змагання з ракето модельного спорту на кубок СЮТ, присвячені 72-й річниці утворення УПА.

В класі моделей S-3A перше місце виборов Зозуля Валентин, друге - Миклюх Роман, третє - Гнатяк Володимир. В класі моделей S-6A перше місце посів Зозуля Валентин, друге - 3адорожиий Андрій, третє - Маркоцький Арсен. В підсумку, за результатами двох класів, кубок завоював Зозуля Валентин. Переможці були нагороджені медалями, грамотами, кубком та цінними призами.

Потрібно відзначити плідну роботу по підготовці до Всеукраїнських змагань таких гуртківців: Задорожного Ігоря, Миклюха Михайла, Лемка Павла - останні з яких перебувають на відпочинку в таборі "Молода гвардія" м. Одеса.

/Files/images/raket9.jpg

/Files/images/raket0.jpg

Кубок ім.М.К.Янгеля

/Files/images/raket10.jpg

В місті Дніпропетровську відбулися XVIII Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту на Кубок імені М.К.Янгеля (Етап Кубка світу FAI). У змаганнях взяли участь спортсмени Росії, Білорусії та України. Також в рамках змагань відбувся фінальний відбір в збірну команду України .

Наш регіон представляла команда спортсменів Золочівської станції юних техніків, яка склала гідну конкуренцію найсильнішим ракетомоделістам України. Чемпіоном в класі моделей S9A став Карплюк Володимир – керівник авіамодельного гуртка СЮТ м. Золочів. Срібним та бронзовим призером, відповідно, в класах S6A та в S9A Карплюк Іван – керівник ракетомодельного гуртка. Переможці були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

За результатами попередніх змагань спортсмену нашої команди Вархіву Вадиму вручили посвідчення «Майстер спорту України», а Карплюка Володимира включили в склад збірної команди України, яка буде брати участь в Чемпіонаті світу з ракетомодельного спорту в Болгарії.

/Files/images/raket0.jpg

Обласний чемпіонат ракетомоделістів

Вже традиційно Золочівщина приймає чемпіонат області з ракето модельного спорту. Передумовою для цього є те, що команда нашого району чотири останні роки на чемпіонаті України та на Всеукраїнських змаганнях серед учнівської молоді займає призові місця. Цього року на змагання 25 квітня прибули кращі команди ракето моделісті в Львівщини.

Юних спортсменів області привітав і побажав перемоги заступник начальника управління з питань освіти, молоді та спорту Ярослав Псюк, головний спеціаліст управління з питань освіти, молоді та спорту Андрій Левкович. З вітальним словом звернувся до ракетомоделістів методист Львівського обласного центру технічної творчості Андрій Стадник.

В особистій першості кращі результати показали: Лотоцький Олександр (м. Броди) у класі моделей S-6-A, Миклюх Михайло (м. Золочів) - клас моделей S-8-D, Шандро Олег (м. Золочів) - клас моделей S-1-A. З перевагою в один бал перше місце зайняла команда з м. Сокаля, команда Золочівщини посіла друге місце, третє місце у команди з м. Львів. Переможців та призерів змагань було нагороджено грамотами, медалями та кубком.

/Files/images/raket11.jpg

/Files/images/raket0.jpg

2013 рік

Чергові перемоги наших ракетомоделістів

Так, як дві тисячі тринадцятий рік став новим етапом в розвитку ракетомодельного спорту в Україні так і на Золочівщині зокрема. Наш спортсмен, Муха Роман, вдало виступив на чемпіонаті Європи і от по закінченню сезону приємна новина надійшла з федерації ракетомодельного спорту України.

По підсумках завершення сезону Вархів Вадим в особистій першості в класі моделей S9A зайняв друге місце в кубку України і виконав норматив майстра спорту України. Велика заслуга в цих успіхах – робота їхнього тренера, справжнього професіонала, фаната своєї справи, Івана Карплюка.

/Files/images/raket0.jpg

Ми на чемпіонаті Європи

У місті Каспічан (Республіка Болгарія) проходив чемпіонат Європи з ракетомодельного спорту серед дорослих та юніорів. У чемпіонаті взяли участь понад 160 спортсменів з 14 країн. Команду України представляли юніори з різних куточків нашої батьківщини.

В складі збірної України виступав вихованець Золочівської станції юних техніків, кандидат в майстри спорту України, Муха Роман. Завдяки вдалим виступам якого в особистій першості у класі моделей S-8-D (які були найкращими серед спортсменів України) збірна України посіла друге командне місце.

/Files/images/raket13.jpg

/Files/images/raket0.jpg

Обласний чемпіонат ракетомоделістів

Вже традиційно Золочівщина приймає чемпіонат області з ракетомодельного спорту. Вкотре свою майстерність підтвердили: чемпіон України, член збірної України з ракетомодельного спорту Муха Роман, призер чемпіонату України, кандидат в майстри спорту України – Вархів Вадим.

У підсумку змагань команда Золочівщини посіла перше місце, адже в шести класах ракетомоделей показала найкращі результати. Срібло завоювала команда з м. Сокаля , третє місце у команди з м.Броди. Переможців та призерів змагань було нагороджено грамотами, медалями та кубком.

/Files/images/raket14.jpg

/Files/images/raket0.jpg

Підростають юні ракетомоделісти

У нашому ракето модельному гуртку вихованці, а це школярі молодших і середніх класів, не тільки роблять ракети а й запускають їх. Вже традиційно, на жовтневих канікулах, в Золочівській СЮТ проводяться відкриті змагання з ракетомодельного спорту серед молодших школярів.

Дві команди ЗОШ I-III ст. с.Червоне у кількості 7 чоловік та команда СЮТ- 6 чоловік вишикувалися до початку змагань. Їх привітав директор СЮТ Захарчук В.Р, який наголосив про те , що всі заходи цього року проходять в рамках року дитячої творчості, побажав успіхів і хорошого старту початківцям. Керівник змагань Карплюк І.С. розказав про порядок змагань та дотримання правил безпеки.

У класі моделей S-3A (на час польоту з парашутом) перше місце – Задорожний Ігор, друге місце – Іванців Андрій, третє місце - Семенюк Андрій. У класі моделей S-6A (на час польоту з стрічкою) переможцями стали - перше місце – Гонтар Вадим, друге місце – Єдинович Владислав, третє місце – Зозуля Валентин. Переможці були нагороджені грамотами і медалями, а всі учасники – грамотами за активну участь.

В кінці змагань своє вміння демонстрували учасники Всеукраїнських змагань з ракето модельного спорту: Миклюх Михайло та Лемко Павло. Вони здійснили показові запуски радіокерованих ракетопланерів.

/Files/images/raket15.jpg

/Files/images/raket0.jpg

Про підсумки обласних змагань з ракетомодельного спорту

Нагороджено грамотами ЛОЦНТТУМ, пам’ятними кубками та медалями переможців обласних змагань:

1 командне місце – команду Золочівської районної СЮТ;

Особиста першість: 1 місце – Шандро Олега, вихованця Золочівської СЮТ в класі моделей S-1-A; 1 місце – Муху Романа, вихованця Золочівської СЮТ в класі моделей S-8-Д; 1 місце – Процика Віталія, вихованця Золочівської СЮТ в класі моделей S-6-А; 1 місце – Фірака Тараса , вихованця Золочівської СЮТ в класі моделей S-9-A; 1 місце – Миклюха Михайла, вихованця Золочівської СЮТ в класі моделей S-4-A; 1 місце – Лемка Павла вихованця Золочівської СЮТ в класі моделей S-7;

Нагороджено грамотою Карплюка Івана Степановича керівника ракетомодельного гуртка Золочівської районної станції юних техніків за досягнуті успіхи в розвитку науково-технічної творчості учнівської молоді.

/Files/images/raket0.jpg

Здобутки золочівських ракетомоделістів

Сезон 2013 року ракетомоделісти Золочівської станції юних техніків розпочали весною з перемоги в обласних змаганнях.

На початку літа наші спортсмени захищали честь Львівської області у Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з ракетомодельного спорту, які проходили в м.Скадовську Херсонської області і завоювали III загальнокомандне місце. Чемпіонами стали Вархів Вадим і Процик Віталій, третє місце здобув Лемко Павло.

Паралельно з цими змаганнями проходив Чемпіонат України. Наші юніори представляли Золочівську автомобільну школу ТСО України (директор Бутин П.Т.), де також стали призерами. Перше місце в класі моделей S-6A виборов Процик Віталій, виконавши норматив кандидата в майстри спорту України.

Спортсмени-ракетомоделісти взяли участь у XVII міжнародних змаганнях з ракетомодельного спорту на Кубок ім. М.К.Янгеля (етап Кубка Світу FAI), які проходили в м.Дніпропетровську. Серед 15 команд, представленими Росією, Білорусією, Литвою, Латвією, Казахстаном, Україною наша команда увійшла у п’ятірку кращих. Кандидат в майстри спорту України Вархів Вадим став чемпіоном в класі моделей S-9A.

/Files/images/raket16.jpg

/Files/images/raket0.jpg

2012 рік

Про районні змагання

Ось так цікаво проходили районні змагання з ракетомодельного спорту в листопаді 2012 року.

/Files/images/raket17.jpg

/Files/images/raket0.jpg

Знову серед перших

На березі Чорного моря в місті Скадовську, відбулися Всеукраїнські змагання учнівської молоді і Чемпіонат України серед юніорів з ракетомодельного спорту. За Львівську область в учнівській молоді і за Золочівську СЮТ в Чемпіонаті України виступали вихованці станції юних техніків м. Золочева, учні ЗОШ с.Червоне Муха Роман, Вархів Вадим, Вахарик Віталій та Фірак Тарас.

Третій рік поспіль в обох видах змагань наша команда посіла друге загальнокомандне місце, пропустивши вперед ракетомоделістів з Чернігівської області. В особистій першості Муха Роман виборов перше місце в класах S-4-А, S-8-D і виконав норматив майстра спорту України. Друге місце в класах S-1-А і S-9-А – Вархів Вадим і третє місце в класі S-9-А – Вахарик Віталій, що дає право на одержання звання «Кандидата в майстри спорту України».

Очолював команду Карплюк Іван Степанович, керівник ракетомодельного гуртка Золочівської районної станції юних техніків, допомогав йому в якості судді Карплюк Володимир Іванович, керівник авіамодельного гуртка.

/Files/images/raket18.jpg

/Files/images/raket0.jpg

Обласні змагання

Вже стало традицією проводити обласні змагання з ракетомодельного спорту серед школярів на Золочівщині. Адже юні ракето моделісти Золочівської станції юних техніків два останні роки ставали срібними призерами Всеукраїнських змагань, а також є п’ятиразовими чемпіонами області.

Як і очікувалось переможцями змагань стали юні ракето моделісти Золочівщини, вони перемогли в усіх класах, а саме: S-4-A – Муха Роман; S-6-A – Фірак Тарас; S-9-A – Вархів Вадим; S-8- D – Вархів Вадим; S-1–A – Міклюх Михайло; S-7 – Процак Віталій.

Вперше в таких змаганнях взяли участь наші наймолодші учасники, учні 4-х класів СШ №2 м.Золочева Балацький Олександр та Єдинович Олег.

/Files/images/raket19.jpg

/Files/images/raket0.jpg

2011 рік

Обласні змагання
/Files/images/raket20.jpg

/Files/images/raket0.jpg

Ювілей «Сузір’я»

Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я» провело в кінці листопада у м. Києві Аерокосмічний збір під назвою «Сузір’я зустрічає друзів». Він був присвячений 20-ти річчю об’єднання.

Учасниками свята стали переможці Всеукраїнських сузір’ївських конкурсів «Космічні фантазії» та «Мирний космос», змагань з ракето модельного спорту. Львівщину представляли неодноразові переможці Всеукраїнських змагань з ракето модельного спорту і кубка Кибальчича, вихованці Золочівської станції юних техніків, учні Червоненської ЗОШ Вархів Вадим і Муха Роман.

Були відзначені представники нашої делегації: керівник ракето модельного гуртка СЮТ м.Золочева Карплюк Іван Степанович і вихованець гуртка Муха Роман. Вони були нагородженні почесними грамотами і іменними наручними годинниками.

/Files/images/raket21.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 548