/Files/images/radio0.jpg

У радіотехнічному гуртку учні залучаються до знань в області радіотехніки і електроніки. Без них сьогодні сучасній людині просто не обійтися. Адже в побуті нас оточують найрізноманітніші радіотехнічні пристрої. Це – радіоприймачі і телевізори, магнітофони і відеомагнітофони, музичні центри і комп’ютери, радіотелефони і особисті радіостанції, багаточисельні побутові прилади, які буквально напхані електронікою. І у всьому цьому потрібно уміти грамотно розбиратися, щоб правильно з ними поводитись, а при необхідності знайти і усунути неполадки.

Двадцять перше століття стане століттям глобального інформаційного суспільства. Це означає, що на Землі буде створена всесвітня мережа зв’язку. Неважко здогадатися про те, що в найближчому майбутньому ще інтенсивніше будуть впроваджені досягнення електроніки в наше життя. Ось чому так важливо вивчати електроніку з дитинства, з шкільної лави.

Метою роботи гуртка є навчити вихованців творчо мислити, знатися на будь-яких схемах сучасної радіотехніки, майстерно використовувати і ремонтувати радіоелектронну апаратуру. Форми занять не копіюють і не нагадують шкільні уроки. Дохідливі бесіди по теорії займають не більше двадцяти хвилин на кожному занятті, а решта часу – практична робота, з демонстрацією дослідів, конструкцій, з питаннями, відповідями, спорами, що направляють гуртківців на самоосвіту, зацікавленість і бажання вчитися.

Наші гуртківці є призерами обласних та Всеукраїнських виставок та конкурсів з дитячої технічної творчості.

/Files/images/radio0.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 402