/Files/images/ptm1.jpg

Початкове технічне моделювання – перший рівень в підготовці дітей, які в майбутньому оволодіють спортивно-технічним моделюванням. Робота гуртка у великій мірі сприяє розвитку інтересу учнів до технічних новинок. Кожна модель виготовляється з різних матеріалів з допомогою такого обладнання, як лінійка, олівець, циркуль, олівець, ножиці і клей ПВА.

Під час занять гуртка діти поглиблюють свої знання в таких сферах, як креслення, технічне моделювання, дизайн, конструювання, а також пізнають світ технічної термінології, аплікації та навіть оригамі.

/Files/images/081016_1.jpg

Також, займаючись у гуртку, діти навчаються працювати такими інструментами, як ножиці і циркуль. Їм стає доступною майстерність читання креслень. Учні зможуть навчитись виготовляти різні моделі та копії таких засобів пересування, як автомобіль, літак и корабель.

Під час занять у гуртку діти розвинуть дрібну моторику рук, логічні і образні думки, зорову пам’ять, увагу і, звичайно ж, акуратність.

Кожен гуртківець навчається виготовляти рухомі іграшки, аплікації та різноманітні технічні моделі. Діти в процесі роботи збагачують свій духовний світ і здобувають вміння бачити прекрасне навколо себе.

/Files/images/ptm0.jpg

Познайомтесь з нашими методичними розробками:

- Виготовлення пташеняти з ниток

- Знайомтесь - симетрія

- Основні креслярські інструменти

- Витинанки

- Поняття про симетрію

- Лінії креслення

- Поняття про лінії

- Виготовляємо автомобіль

- Будова найпростішого вітрильника

- Виготовляємо підводний човен

- Виготовляємо катер

/Files/images/ptm0.jpg

А тепер про нашу роботу та здобутки:

/Files/images/ptm0.jpg

2017 рік

Обласні змагання з ПТМ

У травні проведено обласну виставку-конкурс робіт школярів молодшого віку з початкового технічного моделювання та відібрано кращі роботи для участі у Всеукраїнській виставці.

Детальніше про наші перемоги читайте, перейшовши за посиланням: "Підсумки обласних змагань"

/Files/images/ptm0.jpg

2016 рік

Змагання з початкового технічного моделювання

У березні відбулися районні змагання школярів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. У результаті проведених змагань грамотами нагороджено:

1 місце – Каліту Ірину,ученицю 5-Г класу Золочівської ЗОШ I-IIIcт.№1;

2 місце – Баран Вікторію,ученицяю 3 класу Зозулівської ЗОШ I-IIIcт. та Ониськіва Андрія, учня 4-В класу класу Золочівської ЗОШ I-IIIcт.№2;

3 місце – Гупаловського Артема, ученя 4-В класу класу Золочівської ЗОШ I-IIIcт.№2 та Рема Михайла, учня 4-В класу класу Золочівської ЗОШ I-IIIcт.№2.

/Files/images/ptm2.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

Свято майстрів

Традиційно вихованці нашої СЮТ взяли участь в обласній виставці-конкурсі творчих робіт школярів молодшого віку з початкового технічного моделювання «Свято майстрів».

Автори робіт, які зайняли призові місця, нагороджені дипломами і стали учасниками Всеукраїнської виставки.

/Files/images/081016_2.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

Обласні змагання з початкового технічного моделювання

На базі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися обласні змагання школярів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. На змагання прибуло 23 учасників з різних районів Львівської області та м. Львова.

Наші вихованці – Каліта Ірина і Ониськів Андрій, які були переможцями районних змагань, на обласних змаганнях показали хороші теоретичні знання і практичні навики.

В командному заліку наша команда зайняла друге місце. А в особистій першості вихованка СЮТ Каліта Ірина також виборола почесне 2 місце.

/Files/images/081016_3.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

Про підсумки обласної виставки-конкурсу з ПТМ

У травні поточного року проводився відбір кращих робіт з початкового технічного моделювання на Всеукраїнську виставку. На розгляд журі подано 57 робіт вихованців позашкільних навчальних закладів міст та районів області.
На підставі матеріалів журі визнано переможцями таких учнів:

друге місце

- Бойко Ольгу, Іващишин Ірину, Рема Михайла, за модель автонавантажувача (керівник Сапелюк Г.М.);

- Джавалу Вікторію, Мацьків Марту, Шеремету Ірину, за модель гелікоптер «НН- 60J Jayhawk» (керівник Сапелюк Г.М.);

третє місце

- Королівського Володимира, за механічну іграшку «Звірі-ковалі» (керівник Процак Б.Й.);

/Files/images/ptm0.jpg

2015 рік

Відкрите заняття гуртка ПТМ

Під час відкритого заняття, яке проходило під керівництвом Сапелюк Г.М., гуртківці засвоїли поняття про папір, його виробництво, застосування та властивості. Вихованці з задоволенням виготовляли паперові квіти, робили букети, демонструючи вміння застосовувати отримані знання на практиці.

/Files/images/081016_4.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

Мистецтво квілінгу. Виготовлення писанки

Відкрите заняття гуртка – це завжди свято творчості, на якому свій хист, вміння та навики демонструють всі гуртківці.

Керівник гуртка ПТМ, який працює при Зозулівському НВК, Малик С.І. провела відкрите заняття по темі «Мистецтво квілінгу. Виготовлення писанки». Вихованці навчились виготовляти писанки з використанням цієї цікавої та оригінальної технології.

/Files/images/081016_5.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

Обласні змагання з ПТМ

Команду нашої станції на обласних змаганнях з початкового технічного моделювання представляли Макар Богдан (учень 5А класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та Каліта Ірина (учениця 4Г класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1).

За участь у змаганнях наші вихованці отримали грамоти та призи.

/Files/images/081016_6.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

Обласна виставка-конкурс з ПТМ

Львівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено виставку-конкурс робіт школярів молодшого віку з початкового технічного моделювання.

На розгляд журі було подано 55 творчих робіт вихованців позашкільних навчальних закладів області.

На підставі протоколу журі визнано переможцями та нагороджено грамотами за:

/Files/images/081016_7.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

2014 рік

Осіння палітра

На базі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини м. Львова відбулися змагання в техніці орігамі «Осіння палітра» на першість Львівської області. У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів області.

Згідно з протоколом журі визнано переможцями та нагороджено грамотами:

У середній віковій категорії:

За ІІ місце – Чепелюка Богдана, учня гуртка Центру дитячої та юнацької творчості м. Золочева за композицію «Кленовий лист» (керівник – керівник гуртка Карабін М.Л.);

За ІІІ місце – Чепелюка Богдана, учня гуртка Центру дитячої та юнацької творчості м. Золочева за композицію «Соняшники» (керівник – керівник гуртка Карабін М.Л.);

/Files/images/ptm0.jpg

Змагання з початкового технічного моделювання

Для тестування засвоєних тем та розділів програми гуртка, щорічно на базі нашої СЮТ проходять районні змагання з початкового технічного моделювання. Змагаються школярі віком до 11 років.

У цьогорічних змаганнях прийняло участь 5 команд.

/Files/images/081016_8.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

Обласні змагання серед наймолодших

Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді гостинно відкрив двері для 11 команд Львівщини. 22 кращих гуртківця приступили до виконання обласних змагань з початкового технічного моделювання.

Наші вихованці Макар Богдан та Гусін Олександр були найкращими в теоретичному заліку.

У підсумку наша команда посіла третє командне місце, а також два треті місця в особистій першості.

/Files/images/081016_9.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

Про підсумки обласної виставки-конкурсу з ПТМ

Львівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено виставку-конкурс робіт школярів молодшого віку з початкового технічного моделювання та відібрано експозицію для участі у Всеукраїнській виставці. На розгляд журі було подано 55 творчих робіт.
На підставі матеріалів журі визнано переможцями обласної виставки-конкурсу робіт школярів молодшого віку з початкового технічного моделювання та нагороджено грамотами за:

Перше місце

Рибку Олександра, Гулика Тараса, вихованців гуртка художньої обробки деревини Золочівської СЮТ, за механічну іграшку-наковальню (керівник Баран О.В.)

Друге місце

Єдиновича Владислава, вихованця авіамодельного гуртка Золочівської СЮТ, за модель діючої одноступінчатої ракети (керівник Карплюк В.І.)

Третє місце

Будзінського Віктора, вихованця гуртка різьби по дереву Золочівської СЮТ, за механічну іграшку «Годинник» (керівник Процак Б.Й.)

/Files/images/ptm0.jpg

Майстер-класи з кераміки та з ПТМ

Майстер класи провела керівник гуртка Матвієвська Л.В. Учні навчились виготовляти квіти лілії з паперу.

/Files/images/081016_10.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

Блакитно-жовті журавлики

Відбувся майстер клас на тему «Мистецтво ори гамі. Виготовлення журавлика з паперу». Його провела керівник гуртка Сапелюк Г.М.

Учасники дізналися багато цікавої інформації, а також навчилися робити одну з найдавніших фігур в ори гамі – всесвітньо відомий символ щастя – журавлика з паперу.

/Files/images/081016_11.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

Стартують майстер-класи

Наймолодші гуртківці нашої СЮТ мали змогу познайомитись з мистецтвом паперопластики. Майстер клас проводила керівник Малик С.І. Гуртківці навчились робити з паперу лісових мешканців: їжачка, зайчика та білочку.

/Files/images/081016_12.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

2013 рік

Про змагання з ПТМ в техніці орігамі

На базі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини м. Львова відбулися змагання з початкового технічного моделювання в техніці орігамі «Квітуча гілка». У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів області.

Згідно з протоколом журі визнано переможцями заочного конкурсу змагання та нагороджено грамотами у середній віковій категорії за:

І місце – Чепелюка Богдана, учня гуртка «Рукоділля» Центру дитячої та юнацької творчості м. Золочева за композицію «Весняна ніжність» (керівник – керівник гуртка Карабін М.Л.)

/Files/images/ptm0.jpg

Про виставку-конкурс робіт школярів молодшого віку з ПТМ

Львівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді» підбито підсумки обласної виставки-конкурсу робіт школярів молодшого віку з ПТМ та відібрано експозицію для участі у Всеукраїнській виставці. На розгляд журі подано 75 творчих робіт.

На підставі рішення журі визнано переможцями та нагороджено грамотами за:

2 місце - Шандра Олега, Токар Вікторію, вихованців гуртка початкового технічного моделювання, за рухому іграшку «Папуга» (керівник Сапелюк Г.М.) та Макара Богдана, Сподарик Анну, вихованців гуртка початкового технічного моделювання, за роботу «Танцюючий козак» (керівник Сапелюк Г.М.).

/Files/images/ptm0.jpg

Про підсумки обласних змагань з ПТМ

У приміщенні СЗШ 27 м. Львова проведено обласні змагання серед школярів молодшого віку з початкового технічного моделювання.
На підставі матеріалів журі визнано переможцями, нагороджено грамотами та сувенірами за 2 місце команду Золочівської станції юних техніків (керівник Сапелюк Г.М.);

Також визнано переможцем, нагороджено грамотою та сувенірами в особистій першості – Мартиняка Владислава, вихованця гуртка початкового технічного моделювання Золочівської СЮТ.

За належний рівень підготовки вихованців та досягнуті успіхи команди в обласних змаганнях школярів з початкового технічного моделювання оголошено подяку Сапелюк Галині Миколаївні, керівнику гуртка початкового технічного моделювання.

/Files/images/ptm0.jpg

2013 рік – рік дитячої творчості

На базі Золочівської СЮТ були проведені районні змагання з початкового технічного моделювання для дітей молодшого шкільного віку. Цікаві технічні завдання дали змогу виявити кращого з кращих вихованців гуртків.

Нелегко членам журі було визначити переможців, адже змагались кращі гуртківці. Мартиняк Владислав та Макар Богдан заслужено посіли перше місце. Вони показали найкращі результати як в теоретичному заліку, так і в практичних роботах.

/Files/images/081016_13.jpg

/Files/images/081016_14.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

Гуртківці ПТМ змагаються

У районних змаганнях змаганнях серед учнів, які навчаються у гуртках початкового технічного моделювання, взяли участь 5 команд. А саме: команда „Журавлик” - вихованці гуртка ПТМ при Золочівській ЗОШ №2 (керівник гуртка – Сапелюк Г.М.), команда „Бантик” – вихованці гуртка моделювання іграшок і сувенірів при Золочівській ЗОШ№2 (керівник гуртка – Рем Г.М.), команда „Веселі гончарі” – вихованці керамічного гуртка Золочівської СЮТ (керівник гуртка – Кіналь М.М.), команда „Бджілка” – вихованці гуртка ПТМ Зозулівської ЗОШ (керівник гуртка – Малик С.І.), команда „Планета друзів” – вихованці гуртка птм Плугівської ЗОШ ( керівник гуртка – Матвієвська Л.В.).

У підсумку перше місце у команди – „Журавлик”. Та потрібно зауважити переможених у цих змаганнях не було. Усі учасники команд отримали грамоти і подарунки, а головне – добрий настрій, нових друзів, хороший досвід.

/Files/images/081016_15.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

Про змагання з ПТМ

На базі Золочівської СЮТ пройшли районні змагання з початкового технічного моделювання для школярів молодшого шкільного віку під назвою "Естафета гуртківців".
Завдання у цього заходу були наступні: • Закріпити інтерес дітей до заняття у гуртках; • Створити умови для невимушеного спілкування вихованців; • Розвивати уяву, фантазію гуртківців; • Розширити досвід колективної творчої діяльності; • Створити умови для презентації дітьми їхньої творчої діяльності.

/Files/images/081016_16.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

Вітаємо переможців конкурсу ПТМ

Від щирого серця вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу з початкового технічного моделювання Єдиновича Олега (зліва на фото) та Льва Лесіва.

/Files/images/081016_17.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

Обласні змагання з ПТМ

Ось так цікаво проходили обласні змагання з початкового технічного моделювання.

/Files/images/081016_18.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

Районні змагання з ПТМ

Ось так проходили районні змагання з початкового технічного моделювання.

/Files/images/081016_19.jpg

/Files/images/ptm0.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1790