/Files/images/модел1.jpg

Моделювання іграшок-сувенірів – це спосіб залучити дітей до традицій і художньої культури не лише українського, але і інших народів в процесі творчої діяльності.
Основна мета і завдання занять полягають в ознайомленні учасників гуртка з різною технікою виготовлення виробів, іграшок і всіляких сувенірів. Важливими моментами є засвоєння трудових умінь, навиків, формування інтересу до декоративно-прикладного мистецтва, його історії і традицій, а також розвиток естетичного смаку.

Отримані знання учасники гуртка застосовують створюючи оригінальні речі, прикраси для будинку: картини-аплікації, картини вишиті хрестиком і стрічками; декоративні панно, виконані з різних матеріалів.

Під час роботи учні використовують різноманітні техніки. При організації учбово-виховного процесу використовується профільна програма, яка варіюється за рахунок особистих педагогічних напрацювань і авторських ескізів.

/Files/images/модел2.jpg

/Files/images/модел0.jpg

Майстер-клас

Керівник гуртка Рем Г.М. провела майстер-клас для учнів 3 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Школярі познайомились з мистецтвом бісероплетіння, навчилися робити квіти з бісеру. Всім учням сподобався майстер-клас, адже кожен пішов додому із квіточкою з бісеру, зроблені своїми руками.

/Files/images/модел3.jpg

/Files/images/модел0.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 420