/Files/images/інформ0.jpg

Шкільний предмет інформатики дає необхідну, але недостатню для дітей середнього віку кількість знань. В той же час, процес складання яскравих презентацій, фільмів є процесом творчим і цікавим саме для учнів середнього віку. Складання презентацій, створення своїх власних проектів в мережі Інтернет, а також опрацювання різноманітної текстової та графічної інформації сприяє самоаналізу власної діяльності, прагненню збагатити себе великою кількістю інформації. А це має також і велике виховне значення.

Гурток інформатики ставить перед собою наступні завдання:

- допомога дітям у вивченні використання комп’ютера як інструменту для подальшої діяльності у різних галузях народного господарства;

- допомога в отриманні знань по роботі з технікою. В тому числі і у вирішенні елементарних технічних питань;

- вивчення принципів роботи найбільш поширених операційних систем;

- допомога у вивченні принципів роботи з основними прикладними програмами;

- творчий підхід до роботи за комп’ютером (глибше і повніше вивчення інструментів деяких прикладних програм);

- вивчення принципів роботи в мережі (в т.ч. в мережі Інтернет);

Отож, запрошуємо всіх бажаючих у четверту школу на цікаві заняття.

/Files/images/інформ0.jpg

Методичні розробки

Знайомтесь – текстовий редактор

Фірма «Security» дбає про безпеку на заняттях

Ділова гра «Безпека понад усе»

Безпека дітей під час роботи з персональним комп’ютером

/Files/images/інформ0.jpg

Ось так працює наш гурток

/Files/images/інформ0.jpg

Смачно, корисно, барвисто

Учасниця гуртка інформатики Радовець Вікторія прийняла участь у ІX Міжнародному конкурсі еколого-валеологічної спрямованості «Смачно, корисно, барвисто». Декілька днів тому про відмінні результати її участі у обласному етапі конкурсу було повідомлено дирекцію школи.

Детально про успіх учасниці гуртка читаємо тут: І місце у номінації "Мультимедійна презентація"

/Files/images/інформ0.jpg

“Маркіян Шашкевич” очима юних інформатиків

Конкурс малюнка, виконаного з допомогою графічних редакторів різного типу.

/Files/images/інформ0.jpg

В гостях у «Колобка»

Учасники гуртка Інформаційних технологій нашої СЮТ, який працює при Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №4, разом із керівником Левковичем А.Ю. подорожували з допомогою персональних комп’ютерів сторінками улюблених казок.

/Files/images/інформ0.jpg

Малюємо у графічному редакторі

Під час занять гуртківці освоюють інформаційні технології, навчаючись працювати з персональним комп’ютером та різноманітними прикладними програмами. Також саме завдяки гуртковій роботі функціонує і наш сайт.

Приємно відзначити, що робота гуртка проводиться не тільки на заняттях, але й в “позаурочний” час. При цьому до роботи залучаються не тільки вихованці (15 гуртківців 5-7 класів), але й навіть маленьки учні 1-4 класів. Сьогодні пропонуємо вам переглянути презентацію, яка складена із кращих робіт, які виконали гуртківці та учні молодших класів під час проведення різноманітних конкурсів малюнка у графічному редакторі, які проводив керівник гуртка спільно з учителем інформатики Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Левкович Оксаною Степанівною.

Отож дивітьсь маленькі комп’ютерні шедеври наших вихованців і тих, хто, можливо в скорому майбутньому також прийде на заняття гуртка “Інформаційних технологій” нашої Станції Юних Техніків.

/Files/images/інформ0.jpg

Комп’ютерний світ очима дітей

Програма обласного конкурсу серед учнівської молоді позашкільних установ Львівської області з інформаційних технологій «Комп’ютерний світ очима дітей» проводилась в двох вікових групах: молодшій – 11-14 років та старшій – 15-17 років.

Конкурсна програма в молодшій віковій групі складалась з двох етапів: I етап – створення малюнка в графічній програмі Paint на тему: «Моє хоббі». II етап – перегляд робіт, підведення підсумків та нагородження.

З приємністю хочемо повідомити, що учні Станції Юних Техніків гідно представили свій заклад у цих змаганнях.

У старшій віковій групі перше місце виборов Галятовський Роман – учасник гуртка «Оператор комп’ютерного набору», учень Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

Не залишились ми без перемог і у молодшій віковій групі. Тут друге місце виборола учасниця гуртка «Оператор комп’ютерного набору», учениця Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Мартиняк Ірина.

Наші учні були нагороджені грамотами КЗ ЛОР «ЛОЦНТТУМ» та цінними призами. Вітаємо з перемогою!

/Files/images/інформ0.jpg

Бобреня-2013

Тисячі учнів з багатьох шкіл нашої держави прийматимуть участь у Міжнародному конкурсі з інформатики «Бобер – 2013». Не винятком є і учасники гуртка Інформатики нашої Станції. В плані підготовки учнів до Міжнародного конкурсу на декількох заняттях гуртка було організовано змагання з інформаційних технологій під назвою «Бобреня-2013».

/Files/images/інформ1.jpg

/Files/images/інформ0.jpg

Конкурс «Це моя Україна»

Наші гуртківці дуже люблять малювати. Причому їхні витвори мистецтва можна побачити практично всюди – на асфальті, на шкільній дошці, в альбомі і на любому іншому матеріалі. Не винятком є і заняття гуртка інформатики нашої станції, що працює при Золочівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Досить багато занять гуртка присвячується опануванню роботи з графічними редакторами. Саме на таких заняттях учні створюють справжні мистецькі комп’ютерні шедеври. Пропонуємо вам переглянути роботи гуртківців, які були створені під гаслом

Зацвітає калина, Зеленіє ліщина, Степом котиться диво-луна,

Це моя Україна, Це моя Батьківщина, Що, як тато і мама, одна.

/Files/images/інформ2.jpg

/Files/images/інформ0.jpg

Конкурс «Комп’ютер очима дітей»

Учасники гуртка Інформатики Золочівської СЮТ прийняли участь у конкурсі на кращий малюнок, виконаний на ПК. Темою для нього були обрані слова «Комп’ютер очима дітей». Цікаво те, що багато учнів поєднали роботу на персональному комп’ютері з роботою на аркушах паперу з використанням фарб і олівців.

/Files/images/інформ3.jpg

/Files/images/інформ0.jpg

Запрошуємо вас переглянути графічні роботи учнів, які займаються у гуртку інформатики СЮТ, що працює у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Всі роботи створені у найпростішому графічному редакторі. Але, не зважаючи на це, кожна з робіт має свою оригінальність і вимагає від кожного учня чітких знань, пов’язаних із роботою у графічних редаткорах.

/Files/images/інформ4.jpg

/Files/images/інформ5.jpg

/Files/images/інформ0.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1980