/Files/images/pronas1.jpg

Початкове технічне моделювання – це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок.

/Files/images/pronas1.jpg

Метою гуртка моделювання іграшок і сувенірів є залучення дітей до народних традицій і художньої культури українського народу в процесі творчої діяльності. На заняттях гуртка вихованці виготовляють шаблони моделей іграшок, розробляють нові конструкції ,розкроюють тканини, шиють, плетуть та оздоблюють вироби. Гуртківці самостійно працюють із кресленнями, виготовляють об’ємні іграшки.

/Files/images/pronas1.jpg

Ракетомоделювання – це один із найцікавіших видів дитячої науково-технічної творчості. Він передбачає побудову, виготовлення та запуски моделей ракет, надає широкі можливості для розвитку, їх участі у змаганнях, конкурсах.

/Files/images/pronas1.jpg

Авіамоделізм – поширений вид технічної творчості. Це одне з улюблених занять учнівської молоді, масовий вид спорту, що допомагає знайомитися зі світом авіації. Створюючи на гуртку свою модель вкладаєш у неї частинку своєї душі. Вона співає, коли літак плавно і красиво летить, і болить коли вона б’ється об земну твердь.

/Files/images/pronas1.jpg

Основною метою гуртка художньої обробки деревини та різьби по дереву є формування в учнів знань, умінь і навичок художньої обробки деревини,ознайомлення з художніми народними промислами, розширення світогляду, сприяння самовизначенню учнів, розвитку творчих здібностей, формування технологічною грамотності.

/Files/images/pronas1.jpg

Гурток гаварецької кераміки відомий на всю Україну, адже роботи гуртківців постійно займають призові місця на Всеукраїнських виставках і конкурсах. Маючи нагоду відродити забуте і дати йому змогу прорости в майбутньому на гуртку передаємо учням навички найпростіших, але обов’язкових прийомів при ліплені на крузі і ручної ліпки.

/Files/images/pronas1.jpg

У технічній творчості учнів надзвичайно актуальною є робота гуртка дизайну. Навчаючись у гуртку, учні ознайомлюються з технікою різних видів та її розвитком, проводять дослідження на зразках різноманітних транспортних засобів, конструюють і моделюють.

/Files/images/pronas1.jpg

Детально про роботу усіх наших гуртків читайте на відповідних сторінках, що перелічені справа від цього короткого опису.
Кiлькiсть переглядiв: 547