/Files/images/pronas1.jpg

/Files/images/колектив.jpg

/Files/images/pronas1.jpg

/Files/images/директор.jpg

У кожній справі є люди , які своїм запалом, ідеями роблять її особливою. Саме до них належить Захарчук Володимир Романович – директор Золочівської станції юних техніків.

Учитель від Бога. Людина з великої літери. Людина великої мужності і сильної волі. Все це про нього – Володимира Романовича. Здобув педагогічну освіту спочатку в Бродівському педагогічному училищі, потім - в Тернопільському педагогічному інституті. Працював 5 років учителем в Старому Самборі, Перемишлянах, Жукові. Після цього – 35 років керівної роботи.

Кредо роботи: «Найвища радість для людини – бути корисним іншим». На нього хочеться рівнятися, з ним хочеться порадитися, поговорити про земне, і про високе… Чому? Тому що він уміє слухати і підтримувати, розрадити. Але найбільша його гідність – розум і надзвичайна працелюбність.

23 роки роботи на посаді директора Золочівської СЮТ. За цей час своєю невтомною працею, інноваційним підходом до улюбленої справи Володимир Романович з занедбаної будівлі колишньої початкової школи, створив храм навчання та дозвілля дітей, де вони почуваються затишно і впевнено.

У чому ж секрет успіху? Насамперед у характері, у наполегливості, у вмінні перемагати і навчати цього своїх вихованців. Завжди захоплений новими ідеями й творчими задумами, Володимир Романович – лідер свого колективу, мудрий керівник, вимогливий до себе та до підлеглих. Він створив на станції атмосферу творчості та згуртував навколо себе відданих справі людей, однодумців.

/Files/images/pronas1.jpg

/Files/images/заст директора.jpg

Сапелюк Галина Миколаївна працює в СЮТ міста Золочева з 23 жовтня 2003 року на посаді методиста, а згодом заступника директора та керівника гуртка початкового технічного моделювання. Закінчила Тернопільський педагогічний університет у 1998р. за спеціальністю «Фізика і інформатика».

Як заступник директора веде навчально-методичну роботу,інформує педагогічний колектив про всі новини і новації на освітянській ниві, власним прикладом стимулює керівників гуртків до результативності і творчості у своїй роботі.

Працюючи керівником гуртка початкового технічного моделювання вже 16 років, свою роботу планує, узявши за основу вислів Сократа: «В кожній дитині є сонце. Тільки дайте йому світити.”

Вважає, що необхідно зацікавити дітей до відвідування гуртка, зацікавити батьків у доцільності і користі занять гуртка, класних керівників, керівництво школи. Завжди наголошує батькам, наводячи давнє українське прислів’я: «Чого Івась не навчиться, того Іван не буде знати».

Велику перевагу надає диференційованому підходу до навчання гуртківців, спрямовує власний педагогічний вплив на кожного вихованця в колективі, намагаюсь вивчити індивідуальні особливості учнів, для цього поєднує фронтальну, групову та індивідуальні форми організації навчання, здійснює організацію самостійних робіт; використовує за необхідністю роздатковий матеріал, натуральні зразки; проводить індивідуальні бесіди та консультації, диференціює за рівнем складності творчі завдання, здійснює індивідуальних добір об’єктів праці.

Твердо переконана, що індивідуалізація навчання - це спільна діяльність педагога і вихованця з розвитку того особливого, неповторного, що закладено в дитині від природи.

/Files/images/pronas1.jpg

/Files/images/Рем0.jpg

Рем Галина Миколаївна - керівник гуртка моделювання іграшок і сувенірів. На посаді керівника гуртка Золочівської СЮТ працює з 1994 року.

Хороший фахівець, який володіє усіма методами і прийомами гурткової роботи. Досконала теоретична і методична підготовка помагає різноманітно, творчо, цікаво проводити кожне заняття гуртка. Цілеспрямовано організовує поточне і перспективне планування роботи гуртка.

Особливістю роботи Рем Галини Миколаївни є емоційна атмосфера на заняттях, уміння розвивати в учнів свідомість, потребу в креативному підході до вирішення проблеми і відчуття своєї соціальної значущості. Постійно вболіває за долю своїх вихованців.

Галина Миколаївна – голова профспілкового комітету Золочівської СЮТ. Надзвичайно тактовна, чуйна, доброзичлива, комунікабельна легко знаходить спільну мову з людьми, вміє розрадити і дати хорошу пораду . Користується повагою серед вихованців та їх батьків, колег по роботі.

/Files/images/pronas1.jpg

/Files/images/олийник.jpg

/Files/images/pronas1.jpg

/Files/images/levkov0.jpg

Левкович Андрій Юрійович на високому рівні володіє сучасними методиками та технологіями навчання, активно їх використовує у своїй діяльності. Вносить пропозиції щодо вдосконалення навчально-виховного процесу, продукує оригінальні та інноваційні ідеї.

Систематично працює над формуванням в учнів культури праці, відповідальності за результати власної діяльності, ознайомлює дітей з місцем і роллю інформаційно-комунікаційних технологій у сучасному житті. На заняттях гуртка забезпечує умови для реалізації особистісно-орієнтованого підходу до навчання, виховання та розвитку особистості. Його заняттям притаманний творчий настрій, атмосфера доброзичливості та активної співпраці вчителя і учнів.

Як керівник гуртка «Оператор комп’ютерного набору» підготував учнів до обласного конкурсу «Комп’ютерний світ очима дітей» (у старшій віковій групі – І місце, у молодшій віковій групі – ІІ місце).

Систематично використовує передовий педагогічний досвід, здійснює науково – методичну діяльність, має власні методичні розробки. Створив та разом із своїми вихованцями постійно оновлює сайт Золочівської Станції Юних Техніків.

Є учасником щорічної методичної виставки «Освіта Золочівщини»; дописувач періодичних видань видавництва «Шкільний світ».

Керівник гуртка є учасником різноманітних фахових конкурсів обласного та всеукраїнського рівня: друге місце у Всеукраїнському конкурсі авторських електронних розробок; участь у Всеукраїнському конкурсі «Мистецтво технологій»; переможець обласного конкурсу методичних розробок, що проводив Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді; член журі районного та обласного конкурсів «Учитель року»; приймав участь у конкурсі «Творчий учитель – обдарований учень», що проводив інститут обдарованої дитини при Національній Академії педагогічних наук України у номінації «Авторський розвивальний урок; приймав участь в міжнародному дослідницькому проекті «Забезпечення психічного здоров’я та благополуччя в школах Європи»; приймав участь у роботі Дистанційної Академії кандидата педагогічних наук Олени Єльнікової.

Є керівником районного методичного об’єднання учителів трудового навчання.

Як учитель має вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання «старший учитель».

/Files/images/pronas1.jpg

/Files/images/Косторниченко.jpg

Косторниченко Олег Миколайович кандидат в майстри спорту по спортивній радіопеленгації та спортивному орієнтуванні.

Неодноразовий учасник і призер обласних, республіканських та міжнародних змагань.

/Files/images/pronas1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 541